אודותינו

Y.png

חברת יופיאל עוסקת ביזמות וליווי משקיעים מקצועיים ופרטיים מזה 15 שנים, בהן צברנו נסיון בעשרות השקעות בנדל"ן ופיננסים - השקעות עצמיות וכן השקעות בהן ליווינו משקיעים.

גישתנו היא להיכנס לנעליו של הלקוח ולפעול מטעמו, לטובתו האישית העליונה, גישה אשר הוכיחה את עצמה מהיום הראשון לפעילותנו. רק כאשר פועלים בשקיפות וביושרה מלאים - פועל הדבר לטובת כל הצדדים, ומסייע להצלחה, לצמיחה, ולהתפתחות אישית. לכן נפעל תמיד עבור לקוחותינו באותה הדרך והאופן בו אנו פועלים עבור עצמנו, כי אנו מאמינים שהלקוח הוא אנחנו.

את הנסיון שלנו אנו מעניקים ללקוחותינו בשני אופנים:

1. סיוע וליווי מקצועי - ניתוח ולימוד האינטרסים האישיים של הלקוח, איתור-התאמה וניתוח הזדמנויות השקעה מתאימות והעמדת צוות מומחים (או חיבור למומחים חיצוניים) בעת הצורך.

 

2. ליווי להתפתחות -מקצועית פיננסית אישית - אנחנו רואים את הליווי שלנו כחלק מתהליך התפתחות מקצועי ואישי ארוך טווח של לקוחותינו, ולא כפרויקט בודד שאחריו נפרדים, ולכן חלק משמעותי מתהליך הליווי הינו מתן כלים מקצועיים שיסייעו לכם ללמוד ולהתפתח גם ללא הסיוע הישיר שלנו - ומעבר לכך, תוכלו להעביר כלים אלו גם לאחרים ולסייע להם.

יפית אוליאל - מייסדת

יפית אוליאל היא עורכת דין ומגשרת, משקיעה ויזמת נדל"ן, ומשקמת ומצמיחת עסקים.

בברקורד שלה עשרות השקעות ועסקאות נדל"ן מוצלחות בארץ ובעולם.

 

את דרכה התחילה כעו"ד לענייני משפחה, ובמהלך השנים הקימה את משרד עורכי הדין "Get The Gate", שהוא אחד ממשרדי עורכי הדין המוכרים בתחום דיני המשפחה בתיקי גירושין מורכבים ובעלי פרופיל פיננסי גבוה, וכן עוסק בדיני עבודה ודיני חוזים, ממנו צמח מרכז הגישור Sungaia באור הל"ב, שהוא מרכז לגישור בשיטה ייחודית הפועל בכל הארץ.

במהלך השנים הקימה את חברת 2BeIn שייעצה וסייעה לשיקום וצמיחה העסקית והפיננסית של עשרות חברות.


יפית היא חוקרת תודעה העוסקת בהתרחבות ההכרה והתודעה של האדם אל מול חברו ואל מול הסביבה דרך השפעה פורטלית וחיבור למערכות הידע המתקדמות בעולם בראי קיימות וניו אייג׳.

aa (2).png